pavlograd.info 07.11.2017 23:12

У вересні мешканцям Дніпропетровщини нарахували 330 млн грн за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване опалення та гаряче водопостачання, газопостачання та вивезення побутових відходів (без сум призначених субсидій).

Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку збільшились на 16% порівняно з вереснем 2016 р., і з урахуванням електроенергії склали 443 грн.

Від споживачів зазначених послуг надійшло 396 млн грн, крім того, за електропостачання – 247 млн грн.

Рівень оплати населенням у середньому по області дорівнював 120% нарахованих за цей період сум (за рахунок погашення боргів попередніх періодів).

Заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг на кінець вересня п. р. становила 4 млрд грн, крім того, за електропостачання – 150 млн грн.

Як і раніше, найбільша сума боргу – з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання: на кожного боржника припадало у середньому 5389 грн.

Погашенню заборгованості населенням сприяє можливість заключення договорів на реструктуризацію боргів. У вересні 2017 р. в області було укладено 3 тис. таких договорів на 13 млн грн, сума внесених платежів склала 4 млн грн.