pavlograd.info 03.11.2017 22:16

Минулого тижня в Тернівській загальноосвітній школі №6 було проведено два інформаційно-просвітницьких уроків під гаслом «Збирай роздільно – живи доцільно», метою яких ознайомлення дітей із роздільним збором відходів та підвищення рівня екологічної свідомості юних тернівчан.

Про це повідомляє прес-служба Тернівського міськвиконкому.

Захід був проведений в рамках напрямку проекту «З правом на майбутнє» – «Зберігай та примножуй». Його ініціатором виступив громадський активіст Павло Грендач.

«Враховуючи, що дорослих людей виховувати і перевчати дуже складно, методом роботи з населенням було обрано вплив на них через виховання і навчання екологічно доцільної поведінки підростаючого покоління через систему шкільної освіти – починаючи з 2-3 класів шкіл, які функціонують на території міста», – зазначається в повідомленні.

В ігровій формі дітлахи навчалися сортувати «хороше» сміття, а також усвідомили, що краще відмовитися від поганого. Багато спілкувались, висловлювали своє відношення до проблем екології.

Також діти дивились фотопідбірку про наслідки недбалого ставлення до природи – екологічні катастрофи та яскравий мультик про роздільний збір та переробку відходів.

А 47 дівчаток і хлопчиків зі звичайних учнів навчальних класів перетворилися на «Агентів позитивних змін», і в підтвердження цього кожний з них отримав значок з логотипом заходу.