Тернівські поліцейські затримали наркодилера – Павлоград.info
pavlograd.info 22.03.2018 11:05

На підставі ухвали суду в квартирі 43-річного місцевого мешканця поліцейські провели обшук. В результаті вони виявили медичні шприці та пластикові ємкості, заповнені рідиною, схожою на наркотичний засіб «опій ацетильований».

Також правоохоронці виявили приладдя, яке свідчить про те, що правопорушник не тільки зберігав наркотичні речовини, а й розповсюджував їх. Також були вилучені грошові кошти, отримані за продаж наркотичного засобу «опій ацетильований».

Оперативну закупку наркотичного засобу «опій ацетильований» в рамках кримінального провадження провели 20 березня співробітники карного розшуку Тернівського відділення поліції спільно з працівниками місцевої прокуратури та представниками Управління наркозлочинності.

Вилучене направлено до НДЕКЦ для дослідження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Ступінь вини підозрюваного визначить суд.