pavlograd.info 30.10.2017 22:31

У Тернівці суд покарав чоловіка, який вкрав комунальне майно – металеву деталь дитячої гойдалки. Підсудний свою провину визнав і висловив каяття. Про це йдеться у вироку Тернівського суду від 5 жовтня.

Згідно з вироком, крадіжка сталася пізно ввечері 3 травня 2017 року у подвір`ї багатоповерхівки №16 на вулиці Миру. Як встановило слідство, чоловік, котрий перебував тут пізньої години, скористався відсутністю свідків і вкрав каркас сидіння тримісної дитячої гойдалки «5 в 1». Вкрадене, чия залишкова вартість становила 250 грн., належало місцевому комунальному підприємству «ТЖКП». Із вкраденим майном обвинувачений зник з місця пригоди і розпорядився ним на власний розсуд.

Під час судового засідання чоловік свою провину повністю визнав, висловив каяття і підтвердив обставини скоєння злочину, викладені слідством. Представниця потерпілої сторони просила суд розглянути справу за її відсутності і зазначила, що жодних претензій до обвинуваченого не має.

Розглянувши матеріали обвинувального акту, вислухавши учасників процесу, Тернівський міський суд 5 жовтня визнав містянина винним у скоєнні крадіжки (ч.1 ст. 185 КК України) і призначив йому штраф у розмірі 850 грн. Суд врахував той факт, що обвинувачений досі не притягувався до кримінальної відповідальності, має позитивні відгуки сусідів і утримує малолітню дитину, хоча й офіційно не працює.

Олекса Сурай

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience