pavlograd.info 13.11.2018 13:20

Вчора в Павлограді ввімкнули систему опалення. Наше місто офіційно отримує номінацію на газ і відсьогодні запускає опалювальний сезон.

Про це заявив мер міста Анатолій Вершина під час апаратної наради у міськвиконкомі.

Вчора в НАК "Нафтогаз" пройшла окрема нарада по Павлограду, на який був присутній і наш міський голова. Результатом засідання стала домовленість про надання Павлограду ліміту на газ. Робота по запуску всіх котелень міста вже розпочалася й до кінця дня усі вони повинні запрацювати на повну потужність.

"До 22 листопада ми повинні заплатити ще 12 мільйонів. Область пішла нам на зустріч. Нам виділяють субвенцію на медицину на суму майже 10 мільйонів. Ці кошти завтрашньою позачерговою сесією ми перерозподілемо на погашення боргу перед "Нафтогазом". Залишиться ще 2,9 мільйони", – каже мер.

Він додав, що тепло в домах та навчальних закладах з'явиться протягом кількох днів. А заняття в школах скоріше за все розпочнуться з четвергу. Можливо уроки будуть і в суботу, щоб "нагнати" шкільну програму. Таке доручення дав мер очільниці міського відділу освіти.

"Ситуація з опаленням цього року є дуже складною й, хоча номінацію на газ зараз отримати вдалося, слід памятати, що у міста залишаються великі фінансові зобов'язання і тому своєчасна сплата павлоградців за тепло, а також посилення роботи з боржниками – є запорукою подальшого нормального ходу опалювального сезону", – підсумував міський голова.

Кріста Офенбах

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience