pavlograd.info 13.11.2018 13:20

Вчора в Павлограді ввімкнули систему опалення. Наше місто офіційно отримує номінацію на газ і відсьогодні запускає опалювальний сезон.

Про це заявив мер міста Анатолій Вершина під час апаратної наради у міськвиконкомі.

Вчора в НАК "Нафтогаз" пройшла окрема нарада по Павлограду, на який був присутній і наш міський голова. Результатом засідання стала домовленість про надання Павлограду ліміту на газ. Робота по запуску всіх котелень міста вже розпочалася й до кінця дня усі вони повинні запрацювати на повну потужність.

"До 22 листопада ми повинні заплатити ще 12 мільйонів. Область пішла нам на зустріч. Нам виділяють субвенцію на медицину на суму майже 10 мільйонів. Ці кошти завтрашньою позачерговою сесією ми перерозподілемо на погашення боргу перед "Нафтогазом". Залишиться ще 2,9 мільйони", – каже мер.

Він додав, що тепло в домах та навчальних закладах з'явиться протягом кількох днів. А заняття в школах скоріше за все розпочнуться з четвергу. Можливо уроки будуть і в суботу, щоб "нагнати" шкільну програму. Таке доручення дав мер очільниці міського відділу освіти.

"Ситуація з опаленням цього року є дуже складною й, хоча номінацію на газ зараз отримати вдалося, слід памятати, що у міста залишаються великі фінансові зобов'язання і тому своєчасна сплата павлоградців за тепло, а також посилення роботи з боржниками – є запорукою подальшого нормального ходу опалювального сезону", – підсумував міський голова.

Кріста Офенбах