pavlograd.info 20.04.2018 17:48

Журналісти www.5632.com.ua дізналися, де саме і в якій кількості зберігали свій металобрухт підприємці-нелегали з Тернівки. Нагадаємо, днями поліція провела обшуки на території місцевих гаражних кооперативів і вилучила чимало виробів із металу. Деякі деталі цієї справи містить ухвала міського суду від 12 квітня.

Як свідчить документ, в листопаді 2016 року до Павлоградського відділу поліції надійшов рапорт поліцейського інспектора з Тернівки про те, що один з мешканців міста в своєму гаражі, розташованому на території гаражного кооператива «Спутник» на вулиці Лермонтова, незаконно приймає брухт чорного і кольорового металу.

За фактом порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом (1 ст. 213 КК України) поліція відкрила кримінальне провадження. У березні 2018 року слідчий суддя міського суду надав дозвіл на проведення низки обшуків в 4-х гаражах кооперативу «Спутник» і 8-х гаражах товариства «Шахтар-2». Під час цих обшуків, які відбулися 10 квітня, правоохоронці вилучили понад 52 кг лому алюмінію, близько 32 кг лому свинцю, 61 кг лому міді, безліч металевих деталей різного призначення, 12 дорослих, 5 підліткових і 1 дитячий велосипед, велотренажер, раму від мотоцикла, побутові ваги, лом чорного металу загальною вагою 5050 кг. В рамках слідства правоохоронці звернулися до служителів Феміди з клопотанням про дозвіл на арешт вилученого під час санкціонованих обшуків майна. 12 квітня Тернівський міський суд розглянув це клопотання і задовольнив його.

Нагадаємо, вперше про обшуки в гаражних кооперативах Тернівки 11 квітня повідомила прес-служба ГУНП в Дніпропетровській області. У повідомленні йшлося про те, що в приватних гаражах діяли нелегальні пункти прийому металу. Серед того, що виявили тут правоохоронці, були телефонний кабель, деталі залізничних механізмів, велика кількість велосипедів. У деяких випадках, щоб відкрити ворота гаража, поліції довелося кликати на допомогу рятувальників. Оперативники встановили, що «підприємці» купували і зберігали металобрухт без необхідних документів. За даними фактами поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 213 КК України «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом».

Олекса Сурай

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience