pavlograd.info 08.11.2018 13:19

Внимание общественности далеко за пределами Павлограда приковано к событиям, произошедшим 10 дней назад, – избиению активиста Национальніх дружин (НД) Юрия Малимонова.

Напомним, 29 октября, около 11.00, на пос. ПШС в Павлограде неизвестные напали на активиста НД Юрия Малимонова и избили его. С травмами головы активиста доставили в травматологический пункт. У него диагностировали открытую травму головы и перелом челюсти.

О состоянии Юрия Малимонова сообщает его супруга на своей странице в Фєйсбуке.

“Пройшло вже майже півтора тижні після того, як сталася ця подія у нашому житті.
Багато чого сталося у нашому житті. Але сьогодні я просто розповім про стан мого чоловіка. Зовні зміни колосальні, вже відкрилося око і він дивиться на світ обома очима. Стосовно слуху – поки не можу нічого сказати, бо його потрібно обстежити на обладнанні. А лікар не дозволяє ніяких пересувань,тому що у понеділок стався інцидент – Юрій трошки піднявся декілька разів і на вечір відкрилася кровотеча з носа, яку дуже важко було зупинити.Томографію не роблять з тих самих причин. Боротьба продовжується. Дякую усім вам люди за підтримку і допомогу.”, – написала Ирина Малимонова.

Запись Состояние избитого павлоградского активиста Юрия Малимонова улучшается впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience