pavlograd.info 17.11.2018 07:23

Вам, майбутньому України і всього світу, мої найщиріші вітання зі святом самої прогресивної, неупередженої, волелюбної й сміливої в пошуках нових відкриттів і їх реалізації частині людства – Міжнародним Днем студента!

У кожного з вас зараз – новий, вже більш самостійний етап життя, час прийняття важливих рішень і особистої відповідальності за них, час викликів і відкриттів, нових друзів, почуттів і звершень. Але цей етап необхідно пройти для набуття необхідного життєвого досвіду, знань, які неодмінно стануть надзвичайно цінними під час проходження довгого, тернистого шляху до становлення кожного з вас, як особистості, пошуку свого місця в суспільстві.

І я впевнений, що в недалекому майбутньому багато хто з вас стане гідним, високопрофесіональним керівником, науковцем, інженером, лікарем і просто гарною, вихованою й освіченою людиною, тому що побудова нашої нової держави – справа цілеспрямованих, наполегливих, творчих, працелюбних і кваліфікованих спеціалістів, які неодмінно знайдуть свій життєвий шлях в нашій країні.

Дорогі друзі! Від усієї душі бажаю кожному з вас миру, щастя, студентського оптимізму, сумлінного навчання, постійного прагнення до досконалості та досягнення самих сміливих життєвих цілей, поставлених вами перед собою в подальшому, самостійному житті, яке ви самі, за допомоги знань, набутих під час студентських років, побудуєте для себе!

З повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

Запись Шановне студентство Західного Донбасу! Дорогі молоді друзі! впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience