pavlograd.info 13.05.2022 09:36

Российские пропагандисты распространяют очередную « страшную новость» о том, что СБУ обязала главных врачей Днепра свозить в больницу Мечникова тела женщин и детей, умерших от несчастных случаев и болезней». По версии фейкометов тела планируется доставить на один из соцобъектов областного центра, где запланировано сымитировать авианалет российской авиации.

Об этом сообщил глава облсовета Николай Лукашук.

«Побачив черговий «витвір» російської пропаганди. На цей раз мережею почала ширитися низькопробна брехня про те, що у Дніпрі «СБУ зобов’язала головних лікарів обласних медзакладів вивезти до лікарні Мечникова тіла жінок та дітей, померлих від нещасних випадків і хвороб». За версією фейкометів, тіла планується доставити на один із соцоб’єктів обласного центру, де заплановано зімітувати авіаналіт російської авіації.
Цей хворобливий витвір чиєїсь уяви складно коментувати адекватно, але я все ж спробую.

Нешановні працівники ресурсу раша тудей і центру інформаційно-психологічних операцій, які згенерували цю ідею. На диво, в повідомленні не було жодної згадки про «бандерівців», що зазвичай притаманно росЗМІ. Ви забули головні тези, брехливий сценарій недоопрацювали. Відтак, в подібну інформацію ніхто не повірить. Наступного разу готуйте контент якісніше, щоб ваша інформаційна політика збігалася з тими наративами, які прописані в кремлівських методичках.

Висновок: ви ідіоти.

Ворожі інформаційні війська, які поширюють брехню про Дніпро та область, активізуються», – написал Лукашук в соцсетях.

Запись Российские пропагандисты сбросили на Днепр информационную бомбу о трупах, которые свозят в больницу Мечникова впервые появилась .