pavlograd.info 10.11.2017 20:42

За десять місяців 2017 року Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» наростила перевезення вугільних вантажів на 7 відсотків проти минулого року – з 13,6 до 14,5 млн тонн.

Про це повідомляє прес-служба Регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Основним відправником твердого палива, яке перевозять придніпровські залізничники, є ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля", а головними його споживачами – енергетичні компанії східних, західних і центральних регіонів України (ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ "Центренерго", ПАТ "ДТЕК Західенерго") та збагачувальні фабрики, розташовані у цих же регіонах (Курахівська, Добропільська, Жовтнева, Богучарська, Селидівська).

«Наразі Придніпровська залізниця стабільно виконує поставлене Урядом України завдання із забезпечення ТЕС вугіллям для опалювального сезону, – говорить директор регіональної філії Микола Кужавський. – Перевезення вугільних вантажів для нас є пріоритетним, адже тверде паливо, яке транспортує залізниця, забезпечує життєдіяльність промислових підприємств і соціальної інфраструктури, несе тепло у домівки українців».

Від початку підготовки до нового опалювального сезону, з червня і по цей час, середньодобове навантаження вугілля на Придніпровській магістралі становить близько 48 тисяч тонн, а в перевезеннях вугільних вантажів залізничники щодоби залучають до 700 вагонів.