pavlograd.info 25.01.2019 12:19

Все участники уголовных процессов сегодня вынуждены сталкиваться с тем, что судебные заседания растягиваются на года. Подсудимые, в ожидание приговора, томятся в СИЗО, а свидетели преступлений часами ждут судебных заседаний и не всегда дожидаются. Страдают родственники пострадавших, судьи, адвокаты, прокуроры. И выхода нет.

“Учасники судового засідання часто обурюються: “Чому справа розглядається протягом тривалого часу, чому судове засідання розпочинається з великим запізненням або й взагалі відкладається, чому велика перерва між засіданнями?” – говорится в сообщении, размещенном в Facebook, на странице Павлоградского горрайонного суда. – “Читаючи коментарі та “підслухавши” розмови, часто чуєш: “Це таке ставлення до людей, суд зацікавлений в затягуванні справи”. Інколи доходить до звинувачень суддів в усіх гріхах.

Громадян не цікавлять причини, бо для кожного з них їхня справа є найважливішою, а свій час найцінніший!

Кожен суддя Павлоградського суду зацікавлений в оперативному розляді справи та обурюється таким станом речей! Звертається до відповідних органів за вирішенням проблем, які призводять до негативних явищ.

– З 1 січня 2019 року обов’язкова відеофіксація судового засідання у кримінальних справах. Павлоградський суд забезпечений системами відеофіксації в 4 -х залах!
– Розглядають кримінальні справи 5 суддів.
– Більшість кримінальних справ розглядаються колегіально у складі 3-х суддів. І, як правило, обвинувачені в даних справах перебувають під вартою.
– Осіб, які перебувають під вартою, доставляють, до суду два дні на тиждень! Із запізненням до трьох годин!

На виході маємо можливість призначати тяжку категорію справ двічі на тиждень, з урахуванням участі п’яти суддів у справах один одного. І кількість призначених справ на вівторок і четвер – яскрава демонстрація цього.

На це все накладається постійна зайнятість захисників, прокурорів, неявка свідків, інших учасників судового засідання! Не забуваємо, що судді також люди і бувають у відпустках та на лікарняних.

Сподіваємось, настане час, коли обвинувачених доставлятимуть до суду протягом робочого тижня вчасно, виклик до суду особи означатиме її явку в призначений час, а учасники справи будуть правосвідомими та добросовістно користуватимуться своїми справами!
Бо шлях подолає той, хто йде!”

Запись Правосудие накрывает бардак, нестыковки и несуразицы впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience