pavlograd.info 15.11.2018 14:10

Павлоградцы не только ругают городскую власть, но и благодарят ее за неимоверные усилия, предпринятые городскими руководителями для начала отопительного сезона. Кроме того горожане предлагают каким-то образом повлиять на должников, которые имеют по 30-40 тыс. грн. задолженности. Вот , что говорится в письме павлоградки Нины Анатольевны Лозовской, размещенном на официальном сайте города:

Мешканці мкрорайону «Радянський» щиро вдячні міський владі за вирішення довгоочікуваного питання з підключенням системи опалення в багатоповерхівках нашого міста. В цей складний час, коли в Уряді відхрещувались від «газових» проблем, в яких опинились міста, влада нашого міста вирішила складне питання для своїх городян шляхом неймовірних зусиль. Ми з розумінням та терпінням чекали початку опалювального сезону.
Звертаємося до добропорядних та чесних людей! Давайте своєю більшістю вплинемо на тих неплатників, які роками живуть за наш рахунок і ставлять місто в залежність.
Давайте не піддаватися на призиви до різних акцій, в яких приймають участь «нероби», проплачені політичними заколотниками, що мають багаторічні борги за комунальні послуги”.

Запись Повлияем на должников: павлоградцев просят не поддаваться на призывы политических заговорщиков и тунеядцев впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience