pavlograd.info 05.01.2019 17:32

Додаткові наряди поліції будуть наближені до місць проведення святкових заходів з великою кількістю учасників. Зокрема, біля культових споруд, де проходитимуть святкові служби з нагоди Різдва Христового та очікуватиметься великий наплив людей.

Святкові заходи проводитимуться в 883 церквах і храмах області.

"Звертаємося до мешканців з порозумінням поставитися до підвищених заходів безпеки. Можливо у представників поліції виникне необхідність для проведення поверхневого огляду. Всі превентивні заходи проводитимуться виключно у відповідності до Закону про Національну поліцію", – наголосив заступник начальника УПД Головного управління НП в Дніпропетровській області Сергій Мороз.

В разі виявлення забутих речей, поклаж, невідомих предметів без нагляду, необхідно відразу звернутися до представників поліції, які будуть забезпечувати охорону громадського порядку чи телефонувати на лінію «102».

«При виявленні невідомих предметів чи забутих речей не варто встановлювати вміст поклажі. Відразу зверніться до поліцейського чи зателефонуйте за 102. На місце відразу прибудуть спеціалісти-вибухотехніки та кінологи», – наголосив Сергій Мороз.