pavlograd.info 23.04.2018 19:52

У квітні майже півтисячі молодих чоловіків з Дніпропетровщини призвали на строкову службу. Як повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА, загалом до армії відправляться понад 1,5 тисячі хлопців.

«Найбільше чоловіків служитимуть у Збройних Силах України – понад 900. Ще більше 400 хлопців відправляться до Національної гвардії. Також строковики поповнять ряди Держспецтрансслужби та Держприкордонслужби», – розповіли в управлінні.

На службу до армії призивають чоловіків від 20 до 27 років. Хто має вищу освіту – служитиме рік, всі інші – півтора роки. До зони АТО строковиків не відправлятимуть.

Відстрочку отримують студенти денної форми навчання, сироти, ті, хто не може служити за станом здоров’я. Не призиватимуть й тих, хто доглядає непрацездатних батьків, має дітей до трьох років, двох чи більше дітей або вагітну дружину. До армії не забиратимуть священнослужителів, медиків, поліцейських та вчителів.

Весняний призов завершиться у травні.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience