pavlograd.info 07.04.2018 14:43

Сьогодні після опівночі до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у квартирі на вулиці Центральна. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Прибувши на місце події, рятувальники виявили,що загоряння виникло в передпокої житлового помешкання.

Під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 4 людей, 2 з их — діти. У звязку з тим, що мати та малеча боялись евакуйовуватися по автодрабині, було прийнято рішення дочекатися ланок ГДЗС та вивести їх через квартиру.

Медпрацівники оцінили стан здоров'я сім'ї як задовільний. Після огляду працівниками швидкої медичної допомоги врятовані від госпіталізації відмовились.

Вогнем знищено меблі та речі домашнього вжитку на площі 50 м кв.

Причину пожежі встановлюють правоохоронні органи.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience