pavlograd.info 15.04.2018 15:54

За результатами претензійно-позовної роботи торік відшкодувати вдалось 2,4 млн грн. Про це під час засідання міськвиконкому повідомила директор Першотравенського міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко.

Вона зазначила, що підприємство веде активну роботу по боротьбі з недобросовісними боржниками. Так, за минулий рік до міського суду було подано 17 позовних заяв на загальну суму 231 тис. грн., а до обласного господарського суду – 9 заяв на суму 410 тис. грн. Всі позови задоволені на користь підприємства.

За раніше поданими заявами міський суд виніс 36 рішень про стягнення заборгованості на загальну суму 391 тис. грн. Державна виконавча служба вже частково стягнула заборгованість у сумі 137 тис. грн.

«Крім того, проводилась робота з досудового стягнення заборгованості. Було пред’явлено вимоги до боржників на загальну суму 11 млн грн. В результаті цього вдалось відшкодувати 1,3 млн грн», – розповіла Ірина Кривенко.

За її словами, протягом минулого року за договорами реструктуризації заборгованості на рахунок підприємства надійшла 431 тис. грн. До суб'єктів підприємницької діяльності було пред'явлено 275 претензій про невиконання умов договорів на суму 2,5 млн грн, відшкодовано – 520 тис. грн.

Загалом за результатами претензійно-позовної роботи торік на рахунок підприємства надійшли кошти в сумі 2,4 млн грн.