pavlograd.info 05.04.2018 14:33

У Першотравенську суд покарав штрафом пенсіонера, який посеред ночі гучно включив музику і цим завадив відпочинку сусідів. Чоловік своєї провини не заперечував, хоча й знайшов певне виправдання власним діям. Про обставини пригоди йдеться у постанові міського суду від 27 березня.

Фігурантом адміністративного провадження став колишній шахтар. Як встановила поліція, 14 березня о 22.53 він, перебуваючи у своїй квартирі, увімкнув на велику потужність музику, чим порушив тишу і спокій інших мешканців будинку. Скільки тривав цей музичний сеанс, у постанові не йдеться. Відомо, що вже за кілька годин, о 2.10 наступної доби, із квартири чоловіка знов гучно залунала музика.

Сусіди пенсіонера не стали терпіти і поскаржились правоохоронцям. Ті склали одразу два протоколи, а дії ймовірного порушника кваліфікували за ч.2 ст.182 КУпАП («Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях»).

Під час судового розгляду адміністративного провадження чоловік визнав за собою провину в інкримінованому правопорушенні. Втім, він пояснив, що включав гучно телевізор не навмисно: мовляв, свого часу, працюючи під землею в шахті, він частково втратив слух, тому тепер змушений включати аудіотехніку голосніше.

У підсумку Першотравенський міський суд 27 березня визнав пенсіонера винним у скоєнні вказаного правопорушення і призначив йому штраф у розмірі 255 грн., а також зобов’язав сплатити 352 грн. судового збору. У разі незгоди з постановою пенсіонер ще має час на її оскарження.

Олекса Сурай