pavlograd.info 26.03.2018 20:28

Голова Павлоградського міськрайонного суду вважає некоректним висвітленням інформації в соціальних мережах та ЗМІ з приводу 18-річного хлопця, підозрюваного в умисному вбивстві двох людей. Про це йдеться в повідомленні на сторінці Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області у Фейсбук.

"13 березня 2018 року слідчий суддя арештував підозрюваного З. на максимально передбачений законом строк – 60 діб. Заявляю офіційно – ніяких рішень щодо його лікування судом не приймалося", – повідомляє голова суду Наталя Самоткан.

Жінка підтверджує, що мати цього хлопця, дійсно до 22 квітня 2005 року працювала суддею Павлоградського міськрайонного суду, але з вказаного часу ніяких стосунків з колективом суду не підтримує і ніяких дій , направлених на уникнення сина від відповідальності, не вчиняла.

"Про результати розгляду справи громада буде повідомлена додатково", – зазначає вона.

Нагадаємо, вночі 10 березня 18-річний хлопець, розбивши скло вікна, проник до сусідського будинку й ножем зарізав 30-річного чоловіка та 4-річну дитину. Крім того, зловмисник сильно поранив 35-річну вагітну дружину вбитого.

Суд у Павлограді призначив школяру запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання під вартою без права внесення застави.