pavlograd.info 23.01.2019 11:37

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області опублікував своє ставлення щодо поведінки в суді одного з відомих павлоградських активістів Юрiя Марченка, який обізвав суддю непристойним словом під час судового засідання.

Про це повідомляється на сторінці в Фейсбуці Павлоградського міськрайонного суду.

“Після періоду літньої відпустки на південних кордонах нашої Батьківщини та скандальних публікацій в ЗМІ щодо мінливих політичних вподобань лідера «Характерників». Юрій Марченко повернувся до «активної громадської роботи» на чутливих для жителів Павлоградщини питаннях.
Розуміючи, що представники судової влади зобов’язані демонструвати толерантність та повагу до громадян незалежно від їх поведінки, Марченко Ю. відкрито ображає суддю Павлоградського міськрайонного суду та повідомляє неправдиву інформацію, яка її дискредитує”, – говориться в повідомленні.

Також суд офіційно звернувся до активіста.

“Шановний Юрію Марченко!
Громадяни повинні поважати Україну не тільки лозунгами за межами курортних регіонів, а й своєю поведінкою демонструвати повагу до Законів України і загальноєвропейських цінностей, зокрема, до презумпції невинуватості. Так, у відповідності до частини 4 статті 129 Конституції України за неповагу до суду і судді винні особи притягуються до юридичної відповідальності ( кримінальної, адміністративної та цивільно-правової).
Якщо у Вас є підтвердження Ваших висловлювань на адресу судді Павлоградського міськрайоного суду, то надайте їх громадськості!!!
Якщо немає, то знайдіть в собі мужність і вибачіться за емоційні слова на камеру, на адресу, в першу чергу жінки, а вже потім судді. Бо справжня помилка – не виправляти своїх минулих помилок (Конфуцій)”, – говориться у зверненні.

Запись Павлоградський активіст обізвав суддю непристойним словом під час судового засідання впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience