pavlograd.info 31.10.2017 16:46

Жінки-підприємці із Павлограда прийняли участь в бізнес-форумі на тему «Історія жіночого успіху: від ідеї до бізнесу», який відбувся в Дніпропетровській облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

26 жовтня павлоградські жінки-підприємці, зокрема Світлана Тихонова, Аліна Макарова, Лариса Шпанько, Наталія Москалець, Людмила Кисіль, також відвідали форум у Дніпрі.

Його метою було сприяння розвитку жіночого підприємництва, обговорення його реалій та перспектив, як в регіоні, так і в Україні, а також пошук нових шляхів і можливостей для успішного ведення бізнесу, де засновниками є жінки.

Окрім новачків, які дізнавались, як започаткувати власну справу, на заході були присутні досвідчені бізнес-леді Дніпропетровщини. Вони ділились із присутніми секретами успішного підприємництва.

Протягом усього форуму у ДніпроОДА проходила виставка, під час якої бізнес-women виробничої сфери презентували свої кращі зразки продукції та послуг.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience