pavlograd.info 13.04.2018 15:44

Два дні в Павлограді представники Благодійного фонду «Турбота» в рамках співпраці з Громадською організацією «Закарпаття-Донбас» (м. Ужгород) роздавали місцевим переселенцям та малозабезпеченим, соціально не захищеним та багатодітним родинам, матерям-одиначкам гуманітарну допомогу з Данії.

Кожен бажаючий міг прийти до благодійного фонду та отримати одяг для себе, своїх дітей, а також постільну білизну.

«Ми почали співпрацювати з ГО «Закарпаття-Донбас» ще влітку 2017 року, коли приймали в Павлограді виставку дитячого малюнку, а потім поїхали в Ужгород. Це теж, як і ми, організація вимушених переселенців з Донбасу. Тоді до Ужгороду з різних міст України з’їхалися майже всі громадські організації переселенців, зокрема з Одеси, Добропілля, Покровську, Запоріжжя, Дніпра, Житомира, Рівного, Луцька. Потім ця організація запропонувала нам гуманітарну допомогу з Данії у вигляді вживаного одягу та постільної білизни. І ми з радістю прийняли все це, тепер роздаємо соціально незахищеним верствам населення», – розповідає представник БФ «Турбота» Наталя Уставицька.

Загалом за два дні павлоградцям було роздано близько 350 кілограмів гуманітарки. Її отримали близько 15 сімей. Також Наталя Уставицька повідомила, що кілька комплектів спецодягу вони передадуть у Західно-Донбаський професійний ліцей.

Кріста Офенбах