pavlograd.info 22.12.2017 15:43

16 грудня відбулася першість міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат на призи Заслуженого тренера України з легкої атлетики Наталії Андрєєвої, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Захід проходив у спортивному залі ПНЗ ДЮСШ ПМР.

На церемонії відкриття змагань були присутні представники міського самоврядування, а також почесні гості: Майстри Спорту Міжнародного Класу з легкої атлетики, учасниці Олімпійських ігор у Сіднеї, Ріо-де-же-нейро, Лондоні Тетяна Дебела та Ганна Титимець та чемпіон Світу з метання молоту Андрій Дебелий.

У першості прийняли участь 38 юних павлоградських легкоатлетів. Спортсмени змагалися у триборстві: біг 30 метрів, кидок м’яча на відстань та стрибок у довжину з місця.

За результатами змагань переможцями стали:

2008-2009 р.н. (хлопці): Минилов Тимур, Мороховець Владислав, Барга Назар;

2006-2007 р.н.(хлопці): Акімов Ігор, Варга Єгор, Кравченко Олександр;

2006 р.н. (дівчата): Бровко Катерина, Масленікова Вероніка, Міненко Вікторія;

2007 р.н. (дівчата): Шаповалова Тетяна, Шабельська Поліна, Гаркуша Дар’я;

2008-2009 р. н. (дівчата): Бойко Аліна, Тимошенко Поліна, Сайковська Аліна.

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами Відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради, медалями, пам’ятними призами, а також солодощами від генерального спонсора змагань.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience