pavlograd.info 03.01.2019 12:39

Як і в минулому році працівники Комунального підприємства «Затишне місто» вирішили утилізовувати вже непотрібні новорічні ялинки, точніше – переробляти їх на тріску (щепу). Про це кореспондентові повідомив директор КП Василь Коріневський.

Так, після новорічної ярмарки в центрі міста в районі квіткового ринку залишились кілька сотень сосен та кримських ялинок.

«Люди жалілися і в Фейсбуці, і відео знімали, і нам телефонували та розповідали про те, що торговці покинули ялинки, і що це неправильно. Просили нас вирішити цю ситуацію. І ми не відмовили. – розповів Василь Вікторович. – Вже непотрібні ялинки прямо на місці за допомогою спеціальної техніки ми розбиваємо на дерев’яну щепу. І потім відвозимо її до притулку для безпритульних тварин. Це прекрасний підстилковий матеріал для наших собак. До речі, тріска зберігається до півроку, впродовж якого її можна використовувати».

Так, від квіткового ринку вивезли два повних вантажних МАЗи ялинок, їх переробили і отримали близько одного МАЗу тріски.

Водночас директор КП «Затишне місто» зауважив, що вони готові забирати вже непотрібні ялинки після новорічно-різдвяних свят з майданчиків для побутових відходів біля житлових будинків і також переробляти на щепу, яку будуть зберігати на складі і в майбутньому використовувати в якості посипного матеріалу.

Також на тріску переб’ють і 360 сосен, які використали для встановлення головної новорічної ялинки в центрі міста на Соборній площі.

Кріста Офенбах

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience