pavlograd.info 01.03.2018 11:42

Вчителька Павлоградської школи № 9 Анастасія Сергіївна Полянська зайняла III місце у фінальному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018» в номінації «Українська мова та література».

10 кращих вчителів Дніпропетровської області, які стали переможцями I етапу конкурсу (на місцевому рівні), демонстрували свої знання в написанні навчального проекту (складанні технологічної карти), презентації карти і проведенні уроку української мови та літератури.

«Діти 6-11 класів ЗОШ № 5 щосили намагалися підтримати« свого »вчителя, допомогти краще провести урок. Але як в будь-якому конкурсі, є переможці, а є ті, кому перемоги залишилося півкроку», – повідомили у Павлоградському міському відділі освіти.

I і II місце в цьому етапі посіли педагоги з Нікополя і Солонянського району.

Тож, наша вчителька Анастасія Полянська отримала звання «Вчитель року-2018». Також вона була нагороджена грошовою премією.

Загалом цьогоріч змагання проходять у чотирьох номінаціях: «Українська мова й література», «Фізика», «Німецька мова» та «Фізична культура». Про це повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Четверо переможців обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2018» представлятимуть Дніпропетровщину на національному рівні. На педагогів чекають тести з професійної майстерності, практична робота й методичний практикум, також вони проведуть уроки та продемонструють свої найкращі напрацювання.

«Діти повинні мати якісну освіту, незалежно від місця розташування школи. Новий освітній простір повинен не лише давати певний набір знань, а й мотивувати до навчання. Певною мірою, зміни у школі залежать від учителя. Виявити активних педагогів покликаний конкурс «Вчитель року», – зазначили в департаменті.

У заключному турі Дніпропетровщину представлятимуть учитель німецької мови з Кривого Рогу Олександр Дремлюга, вчитель фізики Криворізького ліцею Тетяна Бондарчук, учитель української мови та літератури з Нікополя Катерина Корзун та учитель фізкультури з Кам’янського Микита Ненашев.

Основні фахові змагання відбудуться публічно. 21-24 квітня під час відбіркового етапу на конкурсантів чекають тести з професійної майстерності, практична робота та методичний практикум. Візьмуть участь 100 вчителів України – по 25 у кожній номінації. У фінальному етапі, який запланований на 24-28 квітня, 12 найсильніших педагогів у кожній з номінацій продемонструють уроки й навчальні проекти. Також представлять коротке відеорезюме – міні-розповідь про досвід роботи у школі та унікальні напрацювання.

Завершальні змагання пройдуть у чотирьох регіонах. Зокрема, учителі української мови та літератури будуть змагатися в Рівному, фізики – в Івано-Франківську, німецької мови – в Луцьку, а фізкультури – у Запоріжжі.

Крім премії, переможці отримають звання «Заслужений вчитель України», а лауреати – грамоти Кабміну та Верховної Ради України.

Кріста Офенбах