pavlograd.info 03.11.2017 05:01

12 жовтня у ході засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, були схвалені проекти Постанов щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік. Відповідно до змін, абонентів КП «Павлоградводоканал» очікує підвищення тарифів на воду.

Про це повідомили в КП "Павлоградводоканал".

Під час засідання НКРЕКП було схвалено проекти Постанов «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

На сьогодні тариф на централізоване водопостачання (населення приватного сектору, окремо розташовані бюджетні установи та юридичні особи) становить 15,012 грн/м3, а на централізоване водовідведення – 9,18 грн/м3.

А після набрання чинності Постанов НКРЕКП тарифи для абонентів КП «Павлоградводоканал» становитимуть:

– централізоване водопостачання (населення приватного сектору, окремо розташовані бюджетні установи та юридичні особи) – 16,092 грн/м3 з ПДВ ;

– централізоване водовідведення (населення приватного сектору, окремо розташовані бюджетні установи та юридичні особи) – 10,236 грн/м3 з ПДВ.

Разом – 26,328 грн/м3 з ПДВ.

Тариф на постачання холодної води (населення, бюджетні установи та юридичні особи, розташовані в багатоквартирних будинках) сьогодні складає 15,828 грн/м3, а на централізоване водовідведення – 9,672 грн/м3.

А становитиме:

– постачання холодної води (населення, бюджетні установи та юридичні особи, розташовані в багатоквартирних будинках) – 16,668 грн/м3 з ПДВ;

– водовідведення (населення, бюджетні установи та юридичні особи, розташовані в багатоквартирних будинках) – 10,596 грн/м3 з ПДВ.

Разом – 27,264 грн/м3 з ПДВ.

Проекти постанов (з додатками) розміщені на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 13.10.2017 р.

Постанови набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», але не раніше 01 січня 2018 року.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience