pavlograd.info 17.04.2018 16:31

Місцеві мешканці просять обладнати в парку гойдалки та каруселі. Таке прохання сьогодні було зареєстроване в Єдиній системі місцевих петицій.

Протягом останніх двох років ініціативні громадяни та небайдужі мешканці намагаються привести в порядок парк на селищі ім. 18 вересня.

Зокрема, за цей час вже побудували більше 20 лавок, турніковий комплекс, змонтований стіл для армрестлінгу, 2 пісочниці, а також посадили десятки нових дерев.

«Парк є єдиним місцем, де сім'ї можуть проводити безпечно і комфортно своє дозвілля. Наші діти повинні мати місце, де вони можуть насолоджуватися природою і грати на свіжому повітрі», – пише автор петиції Володимир Буряк.

Проте для завершення облаштування дитячого майданчика необхідно придбати гойдалки і каруселі, що вимагає додаткового фінансування, наголошує павлоградець.

У зв’язку із цим він звертається до депутатів міської ради з проханням підтримати дану ініціативу і виділити кошти на придбання гойдалок та каруселей в 2018 році.

Поки що петицію підтримали всього три особи з 500 необхідних, однак до кінця збору підписів залишилось ще 90 днів.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience