pavlograd.info 03.11.2017 13:46

З нагоди Дня захисника України на Донеччині, а саме у м. Покровськ відбувся турнів з картингу. Участь в перегонах брали картингісти з Добропілля, Павлограда та Авдіївки. Турнір пройшов за підтримки Покровської організації ветеранів Афганістану в пам'ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Про це повідомляє радіо "Самара".

Гонки проходили в складних погодних умовах, і юні картингісти зізнавалися, що по-справжн ьому відчували страх, коли їхні автомобілі заносило і розвертало на слизькій трасі. Однак кожен з учасників мужньо подужав дистанцію.

Переможці змагань в кожній категорії були нагороджені кубками, медалями та грошовими преміями. У загальнокомандному заліку переміг Покровськ, завоювавши 12 призових місць у різних категоріях. На другій сходинці п'єдесталу – команда Павлограда, на третьому – Добропілля.

У перервах між заїздами гонщики змогли підкріпитися смачною кашею, приготовленою на багатті.

Учасники виступали в декількох категоріях, які відрізнялися не тільки віком учасників, але і класом машин: «Бейбі», «ICA», «Піонер-Н», «Піонер-Б вільний», «Дельта», «Популярний», «Кадети» і «Т-4».