pavlograd.info 08.11.2017 16:57

Мешканці міста дуже обурені великою кількістю бродячих собак у Павлограді. Один з небайдужих оприлюднив вже другу за рахунком петицію, в якій просить звільнити місто від зграй чотирилапих.

Учора, 6 листопада, один з мешканців міста Борис Нагорний створив нову петицію, в якій клопоче про звільнення міста від зграй собак.

Її автор повідомляє, що вони загрожують безпеці і життю городян. А міська влада на це ніяк не реагує.

«Ви, панове керівники міста, чекаєте, поки грім не вдарить, коли зграя собак нападе і розірве когось, не дай Бог… Ви ніколи не бачили, як школярі йдуть до школи або із неї й купа голодних собак ледве не кидається на їх сумки та пакети … А я бачив!», – пише обурений павлоградець.

До того ж він вважає, що будівництво притулку для тварин проблему повністю не усуне. На думку автора петиції, краще за все визначити людину, яка б разом з відділом благоустрою відповідала за вирішення цього питання.

«Не знаю, чи є ще місто з такою кількістю собак, але Павлоград заслуговує на те, щоб поміняти герб міста, і на ньому отих собак і змалювати», – відмітив Борис Нагорний.

Станом на сьогодні, 7 листопада, за петицію проголосували 6 підписантів із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 89 днів.