pavlograd.info 09.11.2017 19:18

У приміщенні БК Кірова 8 листопада пройшла зустріч міського голови з головами ОСББ, на якій обговорювалася проблема сплати населенням за послуги теплопостачання.

Мер розповів присутнім про нагальні проблеми та повідомив, що у разі несплати, місто не отримає газу на опалення. А це в свою чергу призведе до зупинки котелень, повідомляє радіо "Самара".

Міський голова закликав голів ОСББ разом долучатися до вирішення питання.

Присутні висловлювали свої пропозиції щодо зменшення заборгованості за послуги теплопостачання, контролю за своєчасними сплатами та якості надання зазначеної послуги. Було вирішено посилити контроль за дотриманням існуючої процедури встановлення систем автономного опалення, проведення спільних заходів щодо виявлення порушників та неплатників.

Також обговорювалися перспективи розвитку системи опалення у місті: модернізація існуючої централізованої системи або перехід на індивідуальне опалення.

Керівник тепломережі порадив павлоградцям укладати договори реструктуризація, якщо одразу всю заборгованість немає можливості сплатити.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience