pavlograd.info 29.12.2018 11:00

Павлоград увійшов у трійку лідерів серед міст Дніпропетровської області по кількості підписаних декларацій. Павлоградці доволі активно беруть участь в приписній кампанії, тому місто й має такі результати. Про це розповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова.

За її словами, на сьогодні з лікарями первинної ланки павлоградці підписали понад 76,5 тис. декларацій. А це більш як 70% від усього населення міста.

Також Олена Дуднікова розповіла, що майже всі лікарі Павлограда набрали собі необхідну кількість пацієнтів, як того вимагає медична реформа. Терапевт не може набрати більш як 2000 пацієнтів, сімейний лікар – 1800, а педіатр – 900.

Нагадаємо, що приписна кампанія триватиме до 1 липня 2019 року. Однак тягнути з цим процесом не варто, бо вільних лікарів може не залишитись. А ті, хто не підпише декларації взагалі, може розраховувати лише на безкоштовну екстрену медичну допомогу.

Щоб обрати свого лікаря варто звернутись в будь-яку амбулаторію міста, а їх в Павлограді 9, та витративши всього декілька хвилин підписати декларацію.

Місце проживання та прописка значення не мають. Підписувати декларації можна й з лікарями-приватниками.