pavlograd.info 04.11.2018 19:37

На 12 адміністративних територіях області спостерігається перевищення середнього обласного показника захворюваності на ГРВІ. Найбільше хворіють мешканці Павлограда, Вільногірська, Нікополя, Кам’янського, Кривого Рогу, а також Синельниківського, Верхньодніпровського, Новомосковського, Петриківського, Криничанського, Дніпровського, Нікопольського районів.

Про це свідчать дані оперативного епідеміологічного моніторингу (з 26.10.18 по 01.11.18), оприлюдненого Дніпропетровським обласним лабораторним центром.

За медичною допомогою до протягом тижня звернулися 13 тисяч 132 особи, 67,3 % з яких – діти від 0 до 17 років. Всього за звітний тиждень в області госпіталізували 434 особи, з них 364 дитини. У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість госпіталізованих осіб зросла на 8,5%.

Показник захворюваності по області на рівні показника минулого року та нижче епідемічного порогу на 41%. У порівняні з попереднім тижнем захворюваність знизилась на 11%, а серед дітей – на 14%.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience