pavlograd.info 05.04.2018 22:34

Мешканців міста не влаштовують ті маршрутки, які є на наразі. Тому вони вимагають замінити транспорт загального користування на автобуси. Таке прохання учора з’явилось в Єдиній системі місцевих петицій.

«Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси, – пише автор петиції Дмитро Потапов.

– Функціонал маршруток не справляється з пасажиропотоком сучасного міста: вони переповнені, брудні та зрештою небезпечні для життя».

Чоловік скаржиться, що задля збільшення прибутку водії переповнюють маршрутні таксі людьми, які змушені подекуди годинами стояти в жахливих умовах.

Від імені усіх мешканців міста Дмитро Потапов вимагає провести транспортне моделювання міста Львова та розробити план повної відмови міста від маршруток з подальшим переходом на тролейбуси та електроавтобуси.

Також павлоградець вважає за необхідне забезпечити весь громадський транспорт пандусами та спеціально обладнаними місцями для людей з інвалідністю.

Крім того, він пропонує встановити електронне табло з часом прибуття транспорту на кожній зупинці.

Дмитро Потапов аргументує вищезазначене тим, що такі зміни створять для павлоградців комфортні умови проїзду в громадському транспорті, знизять рівень забруднення шкідливими викидами, а також розвантажать вулиці міста.

«Успішні європейські країни відмовились від маршрутних таксі. Час і в Україні покінчити з «лихими 90-ми». З якого міста, якщо не з Павлограда почати ці зміни?», – підсумував Дмитро Попов.

Станом на сьогодні петицію підтримали 9 осіб із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 89 днів.