pavlograd.info 01.02.2019 11:54

31 січня, в Дніпровській філармонії відкрився кінофестиваль, який організувала “Лествиця” – організація, що належить до сфери російської православної церкві. Про це з місця події повідомляє Дніпроград.

Аби нагадати кремлівським священникам, що вони живуть в Україні та мають захищати українців, дніпровські активісти зібралися біля входу до філармонії. Зокрема, дніпряни нагадали, що поки РПЦ влаштовує кінофестиваль з “правильними фільмами” в Дніпрі, десь у Росії в тюрьмі сидить український кінорежисер Олег Сенцов.

Ні "руському миру" в Дніпрі: дніпряни пікетували кінофестиваль, організований РПЦ“Ми зібралися тут аби завадити пропагадні “руського миру” в Дніпрі зі сторони проросійських сил, а також нагадати, що поки тут йде кінофестиваль, в Росії повільно помирає наш режисер Олег Сенцов”, – зазначила активістка Людмила Шамрай.

Варто додати, що разом із священниками на фестивалі засвітилися представники проросійських політичних сил, а також молодики спортивної статури. Не виключено, що охорону філармонії під час фестивалю забезпечують члени “Іоанно-Предтеченського братства” – тітушки, якими керують московські релігійники в Дніпрі.

Запись Ні “руському миру” в Дніпрі: дніпряни пікетували кінофестиваль, організований РПЦ впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience