pavlograd.info 16.04.2018

Урядовою Програмою підтримки галузі тваринництва передбачена дотація фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби. Кошти виділятимуться на безповоротній основі. Про це повідомили у прес-службі Павлоградської райдержадміністрації.

«Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб в поточному році», — йдеться у повідомленні.

Дотація за молодняк надаватиметься за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка. Для прикладу, за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців власник отримає 300 гривень за голову, від 5 до 9 місяців – вже 700 грн і відповідно від 9 до 13 місяців – 1500 грн за голову.

При цьому зазначається, що загальний обсяг дотації не може перевищувати 2500 гривень на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за телят їх власникам необхідно подати за місцезнаходженням господарства до відповідної селищної, сільської, міської ради або об’єднаної територіальної громади пакет документів (копії паспортів рогатої худоби, копія паспорта та ІНН власника тварини та копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку).

Документи на дотацію приймаються сільськими радами спочатку до 1 травня, потім до 1 вересня та 1 грудня поточного року.

«Кошти дотації будуть перераховані на поточні рахунки фізичних осіб, відкриті в банках», — наголосили в РДА.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*