pavlograd.info 23.04.2022 10:37

Киберполицейские Днепропетровщины разоблачили мужчину на псевдопродаже военной амуниции, которая обманула более 50 человек, сообщает пресс-служба Днепропетровской области.

Наживался на войне на Днепропетровщине: обещаниями продать бронежилеты "наторговал" себе 8 лет тюрьмы“Молодик розміщував оголошення в тематичних Telegram-каналах, видаючи себе за продавця, і просив передплату за відправку товару. Фігуранту загрожує до восьми років ув’язнення.

Правопорушення викрила кіберполіція Дніпропетровської області спільно із відділом кримінальної поліції Криворізького районного управління.

Наживался на войне на Днепропетровщине: обещаниями продать бронежилеты "наторговал" себе 8 лет тюрьмы22-річний зловмисник організував незаконний «бізнес» на реалізації військових товарів. Він розміщував у групах в месенджерах оголошення про нібито продаж амуніції. Головною умовою купівлі була передплата від 300 до 600 гривень. Після отримання грошей він блокував клієнтів, а сам змінював номер телефону.

За попередніми даними, від неправомірних дій зловмисника постраждали близько 50 осіб. Наразі правоохоронці встановлюють інших постраждалих покупців та остаточну суму збитків.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років тюремного ув’язнення. Вирішується питання щодо повідомлення чоловіку про підозру.

Запись Наживался на войне на Днепропетровщине: обещаниями продать бронежилеты “наторговал” себе 8 лет тюрьмы впервые появилась .