pavlograd.info 27.02.2024 01:36

На початку року примусову евакуацію дітей оголосили в окремих населених пунктах Мар’їнської та Очеретинської громад Донецької області. 26 лютого звідти вдалося вивезти всіх дітей.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.
Як розповіли у відомстві, у Донецькій області наразі проходить п’ятий етап примусової евакуації дітей із зони бойових дій.
"Групи поліції "Білий Янгол" спільно з працівниками ДСНС, співробітниками патрульної поліції, поліції охорони та представниками військових адміністрацій вивезли всі родини з дітьми з дев'яти населених пунктів Мар'їнської та Очеретинської громад, які перебувають під цілодобовим обстрілом росіян", – сказано у повідомленні.

Серед евакуйованих – 8-річна дівчинка Олена, яка раніше вже змушена була виїздити разом із сім'єю з Красногорівки. Однак окупанти почали обстрілювати і населений пункт Зоряне, до якого виїхала родина.
"Виїзд родини організували "Білі янголи" спільно з громадським формуванням "Капеланський патруль". Дівчинку одягнули в спеціальний дитячий бронежилет, а з собою вона забрала свого друга – папугу Кешу. Наразі родина налагоджує своє життя у безпечному регіоні країни", – розповіли у поліції.

Евакуація дітей з Донецької області
23 жовтня 2023 року на засіданні Координаційного штабу з питань обов'язкової евакуації було оголошено про евакуацію близько 250 дітей з Донецької області. Вона була введена у 8 населених пунктах Бахмутського та Покровського районів, де ситуація залишається критичною через постійні обстріли.
Крім того, в Донецькій ОВА повідомляли, що 388 дітей потребують примусової евакуації.