pavlograd.info 16.01.2019 17:56

За перший тиждень реєстрації на пробне ЗНО-2019 перевірити свої знання вирішили майже 9 тис людей. Більшість охочих бажають пройти «тренування» із української мови, математики, англійської мови та історії України. Про це розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Пробне ЗНО необхідне, щоб ознайомити абітурієнтів із процесом тестування, структурою і порядком його проведення. Це – важлива складова підготовки до реального оцінювання, насамперед – психологічно. Важливо, що під час пробного ЗНО учасники навчаться раціонально розподіляти час», – пояснили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Тренувальне» ЗНО відбуватиметься два дні: 16 березня – із української мови та літератури, 23 березня – із будь-якого предмету на вибір. За день учасники можуть скласти ЗНО лише з одного предмета, адже тестування розпочинаються одночасно.

Зареєструватися на пробне ЗНО можна до 31 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. В «Особистому кабінеті» абітурієнта буде доступна інформація про час і місце проведення тестування, а згодом – його результати.

Участь у пробному оцінюванні – платна. Вартість за одне тестування – 136 гривень 50 копійок.

Результати пробного ЗНО не вплинуть на «справжнє». Участь у ньому не передбачає автоматичну реєстрацію в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience