pavlograd.info 20.03.2018 18:58

З нагоди Дня охорони праці роботодавців міста запрошують взяти участь у конкурсі з кращого стану охорони праці на підприємствах та організаціях. Про це повідомили у відділі з економічних питань Павлоградської ради.

"Виконком Павлоградської міської ради оголошує щорічний огляд-конкурс стану охорони праці на підприємствах, установах та організаціях, який проходитиме в період з 23 березня по 23 квітня", – говориться у повідомленні. Конкурс проводитиметься серед великих промислових підприємств, комунальних підприємств, малих та середніх промислових підприємств, закладів охорони здоров’я, закладів освіти, суб’єктів господарювання сфери торгівлі та послуг.


Взяти участь в конкурсі можна заповнивши заяву та анкету про основні показники стану охорони праці за 2017 рік, після чого необхідно їх надати до відділу з економічних питань Павлоградської міської ради (каб. 206).
Відзначення та нагородження переможців конкурсу буде проходити на урочистій нараді, присвяченій Дню охорони праці, який відповідно до Указу Президента України відзначається щороку 28 квітня.


Більш детальну інформацію про умови конкурсу, форму заяви учасника та анкету можна отримати в каб. 206 приміщення міськвиконкому або за телефоном: 20-04-29.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience