pavlograd.info 18.01.2019 09:55

В Павлограде, Павлоградском районе и Терновке с начала 2019 г. во время пожаров уже погибло 5 человек. Об этом на своей странице в Фэйсбуке сообщает начальник Павлоградского МРУ ГУ ГСЧС Александр Миславский.

“Незважаючи на численні застереження #павлоградських_рятувальників щодо суворого дотримання населенням правил пожежної безпеки, пожежі в житловому секторі продовжують виникати.

Сумна статистика – як показник байдужого ставлення людей до власної безпеки. Адже новий рік тільки-но розпочався, а вогнеборцями нашого підрозділу ліквідовано вже 22 пожежі, в результаті яких, нажаль, загинуло п’ятеро людей. За попередніми висновками фахівців ДСНС, основними причинами цих трагічних випадків стали порушення правил експлуатації пічного опалення та необережність при палінні в ліжку.

Проте, кожен громадянин повинен усвідомити, що його безпека, в першу чергу, залежить від нього самого. Тому, щоб запобігти пожежам, будьте відповідальними та дотримуйтесь правил пожежної безпеки в своїх помешканнях”, – говорится в сообщении.

Запись На Павлоградщине за три недели нового года в огне пожара погибло пять человек впервые появилась .