На кожного павлоградця припадає 15,7 кв м зелених насаджень – Павлоград.info
pavlograd.info 04.04.2018 14:11

Загальна кількість зелених насаджень у Павлограді складає 168 гектарів. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

«Зелені насадження дуже необхідні мешканцям міст, які потерпають від надмірного скупчення транспорту та промислових викидів. Але разом з цим, дерева і кущі в місті – один з головних факторів, через який відбувається накопичення сміття. Тому з цього питання існують дві абсолютно протилежні точки зору», – говориться в повідомленні.

Зокрема, перша група мешканців активно бореться за життя кожного дерева і протестує проти видалення навіть кущика. Друга бореться із заростями і закидає всі інстанції вимогами видалити дерева, які затуляють світло, створюють аварійні ситуації чи просто не подобаються.

У прес-службі міськвиконкому зазначили, що норми озеленення на одного мешканця міста визначені в Державних будівельних нормах України (ДБН) № 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень».

На сьогоднішній день загальна кількість зелених насаджень у Павлограді складає 168 га. Таким чином, при нинішній кількості мешканців міста – 107 тисяч чоловік – на кожного припадає 15,7 кв м.

«На даний час місто має сталу територію – її не можливо розтягнути і додати земельну ділянку, на якій можна було б розбити новий парк», – інформують у міськвиконкомі.

Нині у Павлограді не проводиться висадка нових дерев великими площами, а здійснюється лише підсадка на місці зрізаних. Це обумовлено тим, що будь-яка реконструкція чи капітальний ремонт об’єкта благоустрою супроводжується проектними роботами капітального характеру, які потребують вкладення великих коштів.