pavlograd.info 04.04.2018 14:11

Загальна кількість зелених насаджень у Павлограді складає 168 гектарів. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

«Зелені насадження дуже необхідні мешканцям міст, які потерпають від надмірного скупчення транспорту та промислових викидів. Але разом з цим, дерева і кущі в місті – один з головних факторів, через який відбувається накопичення сміття. Тому з цього питання існують дві абсолютно протилежні точки зору», – говориться в повідомленні.

Зокрема, перша група мешканців активно бореться за життя кожного дерева і протестує проти видалення навіть кущика. Друга бореться із заростями і закидає всі інстанції вимогами видалити дерева, які затуляють світло, створюють аварійні ситуації чи просто не подобаються.

У прес-службі міськвиконкому зазначили, що норми озеленення на одного мешканця міста визначені в Державних будівельних нормах України (ДБН) № 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень».

На сьогоднішній день загальна кількість зелених насаджень у Павлограді складає 168 га. Таким чином, при нинішній кількості мешканців міста – 107 тисяч чоловік – на кожного припадає 15,7 кв м.

«На даний час місто має сталу територію – її не можливо розтягнути і додати земельну ділянку, на якій можна було б розбити новий парк», – інформують у міськвиконкомі.

Нині у Павлограді не проводиться висадка нових дерев великими площами, а здійснюється лише підсадка на місці зрізаних. Це обумовлено тим, що будь-яка реконструкція чи капітальний ремонт об’єкта благоустрою супроводжується проектними роботами капітального характеру, які потребують вкладення великих коштів.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience