pavlograd.info 06.11.2017 03:57

За 9 місяців за рахунок субвенції з державного бюджету по програмі «Доступні ліки» було направлено 1 мільйон 418 тисяч гривень. За ці кошти павлоградцям вже виписали більше 40 тисяч рецептів.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

У Павлограді за 9 місяців 2017 року на відшкодування лікарських засобів для пільгової категорії населення спрямовано 3 млн грн.

В тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету по програмі «Доступні ліки» – 1,4 млн грн, за рахунок коштів загального фонду міського бюджету – більше 1,5 млн грн.

За програмою «Доступні ліки» павлоградцям вже виписали більше 40 тисяч рецептів. За ними люди змогли отримати препарати безкоштовно або із незначною доплатою.

Нагадаємо, що скористатися перевагами програми можуть пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом II ступеня та бронхіальною астмою.

Аби отримати рецепт, і надалі медикаменти, хворому достатньо звернутися до сімейного лікаря або терапевта і стати на диспансерний облік. Лікар індивідуально визначить, які препарати необхідні та випише рецепт. Обміняти рецепт на ліки можна в аптеках, що залучені до програми "Доступні ліки".

«Доступні ліки» видають 11 аптеках Павлограда. Кошти їм компенсує держава. За рецептом від лікаря пацієнти отримують препарати безкоштовно або з доплатою максимум у 30 гривень.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience