pavlograd.info 24.01.2019 18:33

Ще більше креативу, яскравих талантів та дитячих посмішок. На Дніпропетровщині стартує другий сезон творчого фесту «Z_ефір». Перший кастинг – вже 5 лютого у Покрові. «Зірковий» марафон містами та селищами області триватиме до кінця травня 2019-го. На участь у дитячому конкурсі вже подали понад півтисячі заявок, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Міцність держави залежить від рівня культури нації. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Підтримуємо юні дарування. Талановитих дітей шукаємо по всій області. У 2018-му організували новий конкурс «Z_ефір». У різних жанрах змагалися понад 20 тис дітей. Цьогоріч очікуємо на фестивалі ще більше яскравих зірочок», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Взяти участь у зірковому конкурсі можуть мешканці Дніпропетровщини віком від 5 до 16 років. Змагатимуться у декількох номінаціях – вокал, театральне мистецтво, хореографія, інструментальний та оригінальний жанри. Виступатимуть і солісти, і гурти.

«Це можуть бути і класичні номери, і народні. Від старовинної музики – до джазу. Різноманітні шоу, мюзикли, циркові виступи та пісочна анімація, – сказала радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб. – У «Z_ефірі»-2019 можуть взяти участь не лише професійні колективи, а й, приміром, учасники шкільних гуртків. Тож цьогоріч очікуємо на конкурсі ще більше талановитих зірочок із Z-покоління».

Представлені на конкурсі номери оцінюватиме компетентне журі. Враховуватимуть музичність, чистоту виконання, складність, виконавську майстерність.

Кастинги першого відбіркового туру триватимуть у 14 містах та селищах області до 27 березня. Переможці візьмуть участь у півфіналі. Він пройде у шести населених пунктах з 4 до 30 квітня.

«Аби наш конкурс був доступний для дітлахів із найвіддаленіших сіл, кастинги проводитимемо не лише в містах, а і в селищах. Вперше вони пройдуть у Слобожанському, Криничках, Межовій, Софіївці», – додала Ольга Горб.

Фінал конкурсу пройде в обласному центрі, в будівлі Дніпропетровської ОДА. Переможці у різних жанрах презентують власні виступи на гала-концерті 31 травня.

Прийом заявок – до 1 лютого. Це можна зробити онлайн. Як варіант – заповнити паперову версію та подати до Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА.