pavlograd.info 07.01.2019 13:49

На сьогодні вже здійснено кілька рейдів працівниками новоствореного КП «Муніципальна варта». Вони пліч о пліч працюють з правоохоронними органами на благо громади. Одними з основних повноважень працівників КП «Муніципальна варта» є патрулювання міста, профілактика правопорушень, в тому числі під час проведення масових заходів, складання адмінпротоколів та допомога поліції у виявленні і розкритті злочинів, боротьба з дитячою бездоглядністю.

На сьогодні працівники «Муніципальної варти» вже припинили факт вандалізму. Вони затримали та передали полісменам чоловіка, який в центрі Павлограда зламав та викрав верхівку декоративної «блакитної» ялинки. Також вони затримали «на гарячому» чоловіка, який на квадроциклі «HAMMER» спиляв десяток сосен в лісі поблизу 12-ї школи.

Декотрі павлоградців в Фейсбуці пишуть, що на «Муніципальну варту» підуть мільйони бюджетних коштів, мовляв працівники новоствореного комунального підприємства дублюють функції поліції.

Однак «Муніципальна варта» допоможе розвантажити роботу правоохоронців, забезпечуватиме захист майна територіальної громади Павлограда, яке перебуває в управлінні комунальних підприємств, бюджетних установ, захист об’єктів соцсфери, формуватиме у мешканців активну громадську позицію щодо збереження довкілля, елементів благоустрою тощо.

Як повідомили в КП «Муніципальна варта», на сьогодні підприємство працює в тестовому режимі і перебуває на стадії створення.

«На сьогодні на підприємстві недостатньо сил і засобів для повноцінної боротьби з проблемами, що існують в місті. Проте до кінця першого кварталу 2019 року ми плануємо охопити значно більше напрямків роботи. Пропонуємо наводити порядок у місті разом», – повідомляють в КП.

Нагадаємо, «Муніципальна варта» – це комунальне підприємство, що належить до комунальної власності територіальної громади Павлограда. Фінансується за кошти місцевого бюджету.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience