pavlograd.info 31.01.2019 19:53

За минулий рік на обліку в Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості перебували понад 7,5 тисяч чоловік. Всі вони шукали роботу. На одне вільне робоче місце претендували одразу четверо чоловік. Про це повідомили в адміністрації Павлоградського міськрайонного центру зайнятості.

Найбільше серед безробітних жінок. Їх 49% від загальної кількості тих, хто перебував на обліку. Молоді у віці до 35 років на обліку 31%.

В центрі зайнятості повідомили, що найзатребуванішими професіями серед роботодавців Павлограда та району є кваліфіковані робітники з інструментом, професіонали, працівники сфери торгівлі та послуг, а також керівники, менеджери (управителі).

Найменшим попитом користуються технічні службовці, робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства; робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин.

Зазначається, що на кінець грудня 2018-го середній розмір допомоги по безробіттю становив 3353 гривні.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience