pavlograd.info 06.04.2018 22:41

У Першотравенську чоловік став жертвою нападників після того, як не схотів відчиняти їм двері в під`їзді свого будинку. Чоловіка побили, тож він звернувся до поліції. Сталося це увечері 24 березня. Про обставини пригоди йдеться в ухвалі міського суду від 29 березня.

Згідно з документом, до суду звернувся слідчий поліції, який просив служителів Феміди призначити судово-медичну експертизу стосовно потерпілого в кримінальному провадженні, відкритому за ч. ст. 125 КК України. З клопотання слідчого відомо, що інцидент із побиттям чоловіка стався 24 березня близько 17.00 біля першого під`їзду будинку №33 на вулиці Шкільній. За словами потерпілого, його побив невідомий, згодом медики міської лікарні діагностували постраждалому низку легких травм в області обличчя, рук і грудей.

Вже під час судового допиту потерпілий розповів, що того вечора він був у себе вдома й раптом почув стукіт у вікно. За вікном стояв незнайомець, який просив відчинити йому двері в під`їзді. Потерпілий відмовився це робити, а вже за якусь мить йому розбили вікно. Чоловік зазначив, що він вийшов на вулицю і почав сваритися з незнайомцем, схопив його за комір і поволік до будинку. Аж тут до них підійшли ще два невідомі чоловіки, згодом один з них почав його бити. За словами потерпілого, спочатку кривдник лупцював його руками по голові, потім повалив на землю і почав бити ногами. Чоловік зазначив, що від подальших знущань його врятувала власна дружина, котра вибігла на двір, коли почула крики. Потерпілий повідомив, що він одразу викликав поліцію.

Суд вивчив надані матеріали кримінального провадження і задовольнив клопотання слідчого правоохоронних органів. Своєю ухвалою від 29 березня Першотравенський міський суд призначив судово-медичну експертизу, яка має визначити характер і механізм утворення у потерпілого отриманих травм.

Олекса Сурай