pavlograd.info 24.12.2018 14:28

В цьому році 211 собак знайшли захист в новому притулку для тварин. 94 з них вже передали в добрі руки.

Про це повідомив мер Анатолій Вершина.

На теперішній час за кошти комунального підприємства “Затишне місто” проводяться роботи з поліпшення умов утримання тварин в вольєрах.

"Основна мета функціонування притулку для собак полягає в тому, щоб прибрати тварин з вулиць, а потім забезпечити їм нормальне життя: соціалізувати і знайти хороших господарів.

Ми не приховуємо, що до старих, невиліковно хворим собакам, які не підлягають прістройства, буде застосовуватися, як і в Харківському центрі, гуманна евтаназія. Вона виконується в суворій відповідності зі ст. 17 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та «Методичних рекомендацій до проведення евтаназії тварин», затверджених наказом Державного комітету ветеринарної медицини України », – повідомили в КП.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience