Легендарний «Джаз на Дніпрі» розпочинає нову історію – Павлоград.info
pavlograd.info 28.02.2019 14:36

18-21 липня цього року у ДніпрівідбудетьсящорічнийМіжнароднийджазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі. Нова історія». Він відсвяткував своє 50-річчя і тепер перегортає сторінку та розпочинає новий етап.
«Джаз на Дніпрі» є флагманським проектом міської програми «Культурна столиця». Саме з ініціативи її засновників фестиваль відродили у 2016 році після тривалої паузи.
Цього року фестиваль триватиме 4 дні. 18 і 19 липня на поціновувачів джазу чекають відкриті концерти на найкращих локаціях міста від найвідоміших українських джаз-бендів.
20 та 21 липня для охочих долучитися до джазового літа у Дніпрі готують програму основної сцени за участю музикантів світового рівня. Концерти у ці дні відбудуться на Монастирському острові – чудовому куточку природи у самому серці міста.
Оновлений фестиваль зазнає змін, але лайн-ап основної сцени залишиться на традиційно високому рівні. У минулі роки фестиваль відвідали такі зірки, як Ренді Брекер, Бенні Грін, Дадо Мороні, Паті Остін, ДіДі Бріджуотер, Трой Робертс, Джекі Террассон, Ніколь Рошель, Джой ДіФранческо, Домінік Фаріначчі, Дебора Браун, Венсан Буржекс, Сайрус Чеснат, Джамала, Майкл Мвенсо та інші.
Зміниться й облаштуваннялокації – на майданчику будуть організовані різноманітні розваги для дітей і дорослих. Охочі зможуть приїхати у місто на декілька днів – на так звані канікули у Дніпрі. Фестиваль стане більш відкритим для своїх гостей. Готуються додаткові активності для людей із різними вподобаннями.
Організатори планують спеціальну програму «Дніпро. Джаз. Діти», яка дасть змогу залучити до джазової музики найменших гостей заходу. Будуть також безкоштовні майстер-класи для учнів музичних шкіл і студентів Дніпропетровської академії музики.
Оголошення переліку цьогорічних хедлайнерів заплановане на другу половину березня. Стежте за новинами на офіційнихсторінках фестивалю у соцмережах: facebook.com/jazzonthednieper (FB), jazzonthednieper (Instagram).

Легендарний «Джаз на Дніпрі» розпочинає нову історію. Новости Днепра

Запись Легендарний «Джаз на Дніпрі» розпочинає нову історію впервые появилась Наше Місто.