pavlograd.info 03.11.2017 13:46

Азербайджанська корпорація пропонує павлоградським підприємцям вести спільний бізнес, пов'язаний з поставкою іноземній стороні конкурентоспроможних товарів широкого вжитку.

Про це повідомляє відділ розвитку споживчого ринку та підприємництва Павлоградської міської ради.

«За інформацією Посольства України в Азербайджанській Республіці, у контексті створення Торгового дому контрапартнером з Азербайджанської сторони пропонується азербайджанська корпорація «Agro Mail»»,- повідомляє виконком Павлоградської міськради.

Співпраця включає , зокрема створення спільного підприємства, надання площ у оренду створення торгових майданчиків, тощо.

Азербайджанські споживачі зацікавлені, насамперед у поставках широкого ассортименту кондитерських виробів, ковбас, м’ясних виробів, сирів та іншої молочної продукції, вершкового масла і спредів, олії, лікеро-горілчаних та пиво-безалкогольних напоїв, волоських горіхів, цукру, бакалійних виробів та інших конкурентоспроможних товарів широкого вжитку.

Інформацію щодо можливого формату участі та сегменту товарів для представлення на Азійских ринках необхідно направити на e-mail: torg317@ukr.net