pavlograd.info 10.11.2018 16:27

Анатолій Гриценко виступає за ринок землі, але лише тоді, коли буде довіра до влади, а земля матиме ціну, співставну з європейською. Про це лідер «Громадянської позиції» заявив в ефірі вінницького каналу «ВІТА».

«В мене слово ринок не викликає жодних негативних емоцій. Я розумію, що це таке. Негативні емоції в мене викликає базар, або скупівля за безцінь. Такого не буде», – запевнив Гриценко.

Політик нагадав, як на початку 90-х вели ваучерну приватизацію промислових об’єктів. В результаті лише декілька родин справді стали багатшими, але безліч підприємств знищили. За словами Гриценка, коли немає високооплачуваних робочих місць та перспектив, люди не хочуть, щоб така ж ситуація виникла в аграрній сфері.

«Колись у нас буде ринок і вільний продаж землі. Коли буде довіра до влади. Коли село підніметься, коли фермер матиме гроші купити землю, коли земля буде коштувати серйозну ціну, співставну з європейською. Тоді це буде справедливо», – вважає лідер «Громадянської позиції».

Також він додав, що земля повинна бути повністю відкрита. Поки ж в Україні, за словами Гриценка, все вирішується через хабарі.

Треба підняти вартість всіх ресурсів. Цього досягнемо, коли буде захист власності. Тоді можна говорити про ринок, а зараз треба продовжити мораторій», – наголосив Анатолій Гриценко.

«Має бути чесний ринок, рівні умови для всіх. Зараз все знецінене. Треба підняти вартість всіх ресурсів. Цього досягнемо, коли буде захист власності. Тоді можна говорити про ринок, а зараз треба продовжити мораторій», – наголосив Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, лідер «Громадянської позиції» раніше говорив, що його команда продовжить децентралізацію в земельній сфері.

Запись Гриценко розповів, коли має з’явитися ринок землi впервые появилась .