pavlograd.info 03.10.2023 10:33

Курс долара в обмінних пунктах України зріс після рішення НБУ перейти від фіксованого курсу гривні до долара до режиму гнучкості обмінного курсу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані моніторингу ринку.

Станом на ранок 4 жовтня середній курс долара в Україні зріс на 25 копійок до 38,40 гривень, курс євро зріс на 10 копійок до 40,80 гривень.

В обмінних пунктах купують долар у середньому по 37,80 гривні, євро по 40,10 гривні.

Нові правила НБУ

Національний банк (НБУ) 3 жовтня запровадив режим керованої гнучкості обмінного курсу. До цього з початку війни НБУ тримав фіксований курс гривні до долара, спочатку 29,25 грн/долар, а з 21 липня 2023 року – 36,57 грн/долар.

НБУ оприлюднить новий курс на 4 жовтня із урахуванням торгів на міжбанківському валютному ринку. Однак він не суттєво відрізнятиметься від чинного сьогодні фіксованого.

Як заявив голова НБУ Андрій Пишний, перехід до гнучкішого курсу гривні до долара з 3 жовтня не означає, що він визначатиметься ринком, як було до війни.

Присутність на ринку НБУ призведе до того, що курс буде близьким до того, що було зафіксовано з липня минулого року (36,57 грн/долар).

Як заявив заступник голови НБУ Юрій Гелетій, НБУ готовий впливати на готівковий ринок після введення режиму гнучкості обмінного курсу. Зокрема, кошти інтервенцій НБУ на міжбанку перетікатимуть на готівковий ринок.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience